Publicatie: Loopbaanprofessionals, wie zijn ze en wat doen ze?

In de uitgave 'Loopbaanprofessionals, wie zijn ze en wat doen ze?' van EuroGuidance is een aantal interviews gebundeld m.b.t. LOB. Uit de interviews blijkt dat de professionals van mening zijn dat binnen het curriculum en het onderwijs in het algemeen meer aandacht moet zijn voor LOB.

De uitgave Loopbaanprofessionals, wie zijn ze en wat doen ze? is hier te lezen. Via raadpleging onder onze leden en namens onze leden maakt de NVS-NVL zich al ruim 50 jaar hard voor professionele LOB begeleiding en voor LOB binnen de herziening van het curriculum. Zie: Onderwijsorganisaties slaan handen ineen voor LOB in Curriculum.nu. Daarnaast hebben de NVS-NVL, de VvSL, het LAKS en de VO-raad, gesteund door het ministerie van OCW, de Kwaliteitsagenda LOB opgesteld. De Kwaliteitsagenda ondersteunt scholen bij een stevige verankering van LOB in hun onderwijs en beschrijft de aspecten die aan de basis staan van goede LOB: beleid, activiteiten, begeleiding en kwaliteitsbewaking.