NVS-NVL Ledenraadbijeenkomst: 11 juni 2020

Op 11 juni 2020 organiseren wij onze halfjaarlijkse bijeenkomst van de ledenraad. Naast de vergadering over de koers van de NVS-NVL gaan we met elkaar in gesprek over diverse actuele thema’s rondom de vereniging. Wees welkom en praat mee!

banner Ledenraad 11 6 20

Als vereniging voor alle begeleiders in het vo en mbo staan wij voor professionele begeleiding van leerlingen en mbo-studenten en daarmee ook voor de professionaliteit van onze leden. We horen tijdens de bijeenkomst van de ledenraad graag van onze leden of zij vinden dat we met het bestuur en bureau de juiste koers varen.

Ledenraad digitaal
In verband met het corona-virus zal de Ledenraadvergadering dit keer digitaal plaatsvinden. De ledenraad en het bestuur van de vereniging zullen aanwezig zijn bij deze vergadering. Helaas is aanmelden voor leden voor deze vergadering niet mogelijk, we hopen dat we de volgende keer ook weer leden kunnen ontvangen op de vergadering!
Mocht je vragen hebben over de ledenraadvergadering, mail dan naar r.berg@nvs-nvl.nl.