Bureau NVS-NVL

Het Bureau is bereikbaar van maandag t/m donderdag van 09.00 uur tot 16.30 uur via 030 - 254 39 29 en bureau@nvs-nvl.nl      

Het Bureau NVS-NVL bestaat uit:

2016 09 27 20 51 55 TL 639x640

Tessa Leonhard

Directeur

t.leonhard@nvs-nvl.nl

 

 

 

 

 

 

IMG 0657 TL2 639x640

 

Pim Wijers

Hoofdredacteur Bij de Les

Communicatieprofessional

communicatie@nvs-nvl.nl

 

 

 

 

 

 

IMG 0619 TL 640x640

 Jeanet Beerthuijzen

Administratief medewerker

j.beerthuijzen@nvs-nvl.nl

030 - 254 39 29 

 

 

 

 

 

 

IMG 0632 TL 640x640

 

Rosalie Berg

Bureaumedewerker

r.berg@nvs-nvl.nl

 

 

 

 

 

 

IMG 0650 TL 640x640

Peter Huwae

Beleidsmedewerker LOB havo-vwo

p.huwae@nvs-nvl.nl

 

 

 

 

 

 

ph8 TL 638x640

Inge Kirsten

Beleidsmedewerker LOB vmbo-mbo

i.kirsten@nvs-nvl.nl

 

 

 

 

 

 

IMG 0679 TL 639x640

Simone Vogels

Beleidsmedewerker Passend Onderwijs

s.vogels@nvs-nvl.nl

 

 

 

 

 

 

IMG 0667 TL 640x640

Ellen Rozeman

Coördinator NVS-NVL Academie

e.rozeman@nvs-nvl.nl

 

 

 

 

 

 

Soraya Lagerweij

Administrateur

administratie@nvs-nvl.nl