Bureau NVS-NVL

Het Bureau is bereikbaar van maandag t/m donderdag van 09.00 uur tot 16.30 uur via 030 - 760 9 760 en bureau@nvs-nvl.nl      

Het Bureau NVS-NVL bestaat uit:

Tessa okt2018

  

Tessa Leonhard

Directeur

t.leonhard@nvs-nvl.nl

 

 

 

 

Marc okt2018

 

Marc Drenth

Beleidsmedewerker LOB havo-vwo

Aanwezig op: woensdag

m.drenth@nvs-nvl.nl

 

 

 

Sandra okt2018

 

Sandra Mors

Beleidsmedewerker LOB vmbo en mbo

Aanwezig op: woensdag

s.mors@nvs-nvl.nl

 

 

 

Elzeine okt2018

 

Elzeline Bergisch

Beleidsmedewerker Leerlingondersteuning

Aanwezig op: woensdag

e.bergisch@nvs-nvl.nl

 

 

 

Pim okt2018

 

Pim Wijers

Hoofdredacteur Bij de Les 
Communicatieadviseur

Aanwezig op: woensdag en donderdag

communicatie@nvs-nvl.nl



  

Ellen okt2018

  

Ellen Rozeman

Coördinator NVS-NVL Academie

Aanwezig op: maandag, woensdag, donderdag

e.rozeman@nvs-nvl.nl

   

 

 

Petra okt2018

 

Petra van Gool

Organisatie- en communicatiemedewerker

Aanwezig op: maandag t/m donderdag

p.vangool@nvs-nvl.nl

 

 

 

Jeanet okt2018

 

Jeanet Beerthuijzen

Administratief medewerker

Aanwezig op: dinsdag t/m donderdag

j.beerthuijzen@nvs-nvl.nl

 

 

  

Soraya okt2018

 

Soraya Lagerweij

Financieel medewerker

Aanwezig op: dinsdag

administratie@nvs-nvl.nl