Bureau NVS-NVL

Het Bureau is bereikbaar van maandag t/m donderdag van 09.00 uur tot 16.30 uur via 030 - 254 39 29 en bureau@nvs-nvl.nl      

Het Bureau NVS-NVL bestaat uit:

TESSA 10

 

Tessa Leonhard

Directeur

t.leonhard@nvs-nvl.nl

 

  

PIM 10

 

Pim Wijers

Hoofdredacteur Bij de Les

Communicatieadviseur

communicatie@nvs-nvl.nl

  

JEANET 10

 

Jeanet Beerthuijzen

Administratief medewerker

j.beerthuijzen@nvs-nvl.nl

 

  

MARC 10

 

Marc Drenth

Beleidsmedewerker LOB havo-vwo

m.drenth@nvs-nvl.nl

 

 

ELZELINE 10

 

Elzeline Bergisch

Beleidsmedewerker Leerlingondersteuning

e.bergisch@nvs-nvl.nl

 

 

ELLEN 10

 

Ellen Rozeman

Coördinator NVS-NVL Academie

e.rozeman@nvs-nvl.nl

   

 

SORAYA 10

 

Soraya Lagerweij

Financieel medewerker

administratie@nvs-nvl.nl